O mnie

Aleksandra Chrapko

Coach, Trener

Jestem coachem i trenerem biznesu. Pracuję z ludźmi, bo to jest moja pasja. Łączę przekazywanie wiedzy z bardzo indywidualnym podejściem rozwojowym.

Od wielu lat pracuję z biznesem, realizując projekty szkoleniowe, konsultacyjne i coachingowe. Wykładam także na Uniwersytecie SWPS na kierunku Agile Leadership.

Jestem akredytowanym coachem ICF (ACC), Coachem Zespołów (Team Coach) i Certyfikowanym trenerem FRIS® (www.fris.pl), praktykiem Analizy Transakcyjnej (certyfikat 101, Akademia AT)

Prowadzę regularne interwencje zespołowe, w tym sesje team coachingu: wspieranie samoorganizacji zespołu, poprawa komunikacji i poziomu kohezji, budowanie świadomości ról zespołowych, zwiększenie motywacji i determinacji zespołów, zarządzanie różnorodnością (style poznawcze), łącząc podejście coachingowe z ACT. W swojej pracy stosuję założenia Analizy Transakcyjnej.

Jestem także współgospodynią Platformy rozwojowej dla Liderów Agile Leadership Tribe.

Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne, niż wtedy, gdybyś podjął inną.

Simon Beckett

Moje obszary zawodowe

W mojej pracy rozwojowej z ludźmi stosuję praktyki Analizy Transakcyjnej i model FRIS®.

Coaching

Jestem certyfikowanym coachem ACC ICF. Jako członek ICF pracuję zgodnie ze standardami tej organizacji, w które sama wierzę. Prowadzę coachingi indywidualne, zespołowe i biznesowe.

Szkolenia

Od wielu lat szkolę firmy i zespoły od pracowników produkcyjnych po najwyższą kadrę menedżerską. Szkolenia zawsze prowadzę warsztatowo, przy maksymalnym zaangażowaniu swoim i uczestników.

Doradztwo

Wspieram firmy poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem. Konsultuję procesy komunikacyjne, rekrutacyjne, pomagam menedżerom w budowaniu ich relacji z pracownikami.

Moja rozwojowa inspiracja